Pirkinių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Pagrindinis Krepšelis0 Į Viršų

Pasirūpink Dažytais Plaukais

Pasirūpink Dažytais Plaukais

Šiai dienai, keisti plaukų spalvą yra taip paprasta, lengva ir madinga, jog savo įvaizdį, atrodo, gali pakeisti kelių valandų bėgyje ir tu jau neatpažįstamas ŽMOGUS! Šviesūs plaukai, juodi plaukai, raudoni plaukai, o gal Vaivorykštės spalvų! Nesvarbu kokia tai bebūtu spalva, svarbiausia jog tau patinka! Deja, kad taip viskas būtų paprasta….Su dažymu ateina ir daug sunkumų Mūsų Plaukams. Chemija, naudojama dažuose, tikrai nepadeda mūsų plaukams būti sveikesniems, todėl būtina pasirūpinti Dažytais Plaukais kitomis priemonėmis!


Žemiau, mes išrinkimo produktus JUMS, jog pasirūpintumėte savo mylimais, naujai dažytais, plaukais!


5 Patarimai Kaip Prižiūrėti Dažytus Plaukus

Atsibodo naturali plaukų spalva? Nori pakeisti savo įvaizdį? Nori išbandyti kažką naujo? Tavo atsakymas į šiuos klausimus buvo nusidažyti plaukų spalvą ir mes sveikiname tave su tokiu sprendimų! Tikimės, jog likai patenkinta (-as) tokiu sprendimu ir dabar galėsi sužavėti aplinkinius savo naująją spalva! Tačiau neskubėk taip smarkiai, nusidažyti plaukus buvo lengviausias žingsnis, toliau seka DAŽYTŲ PLAUKŲ priežiūra. Juk nemanei, jog tai būs taip paprasta?


Nusidažiau ir pamiršau?

Dažant plaukus mes naudojame chemija, kuri tikrai neprisidėda prie mūsų plauku sveikumo. Nors veidrodyje atrodai nuostabiai, tačiau su kiekviena diena, tavo plaukai gali pradėti sausėti, prarasti žvilgesį ir spindesį, bei tapti blankūs. Todėl svarbu įdėti šiek tiek “ekstra” pastangų ir susikūrti rėžimą kaip prižiūrėti savo Dažytus Plaukus.


Svarbiausia DRĖKINIMAS!

Net jeigu tavo plaukai nedažyti, o juo labiau kai nusidažai, būtinai turi nepamiršti apie drėkinimą. Ne, užpilti vandens ant plaukų tai ne drėkinimas….Asteria siūlo ne vieną šampūną, kondicionerių ir plaukų kaukes kurios būtent yra skirtos plaukų drėgmei išlaikyti. Svarbu pasirinkti ne šiaip šampūną kuris tiesiog stovi tavo vonios kamputyje, tačiau dažytiems plaukams skirtu šampūnu, kuriame yra gausų medžiagų padėsenčių palaikyti plaukų drėgmę, bei išsaugoti spalvą ilgiau. Be šampūno, žinoma reikėtu naudotis ir dažytiems plaukams skirtu kondicionieriumi! Tik nenaudok priemonių kuriose yra Sulfatų ir Alkoholio! Jie ištraukia drėgmę iš plaukų, o tai dar labiau gali pakenkti tavo plaukams!

Neskubėk bėgti praustis!! PLAUKŲ KAUKĖ

Visiškai teisingai supratai. Tam, kad padėtum savo plaukams išlaikyti savo žavesį, nepamiršk bent 30min iki pliuškenimosi vonioje pasinaudoti plaukų kauke. Gal esate girdėję apie veido kaukes? Tai žinokite yra ir plaukų kaukės, kurias rekomenduojame užsitepti ant plaukų, pradedant nuo šaknų iki plaukų galiukų, ir palaikyti bent jau 30min.


Šiluma NE visuomet gerai

Kaip ir buvo paminėta anksčiau – Svarbiausia DRĖKINIMAS! O žinote kas greitai pašalina drėgmę iš plaukų? Modeliavimo įrankiai su kuriais gali ne tik išsitiesinti savo plaukus ar pasidaryti įspūdingas garbanas, bet dar ir pašalinti drėgmę iš plaukų, kurį tau gyvybiškai būtina! Todėl mes nepatariame naudotis tiesinimo ar garbanavimo žnyplėmis, kadangi plaukams netekus dregmės, plaukai praras savo žvilgėsį, išsausės ir spalvos gali pradėti greičiau blukti. Nenusimink, šiomis procedūromis vis vien gali užsiimti, tačiau pasilik jas tik gražiom akimirkom!


ALIEJUS – ne tik maisto kepimui

Po ilgų maudynių ir visų procedūrų liko dar vienas momentas kurio nereikėtu praleisti. Tai aliejai skirti plaukams kurie pagreitina plaukų džiūvimo laiką ir suteikia žvilgėsio, bei gyvybingumo. Jūsų plaukai bus pamaitinti, švelnus ir nesipainios.


Visus šiuos produktus, savo dažytų plaukų priežiūrai, gali surasti pas mus!